Kurzy

Vyberte si z našich kurzů

 

Počítačové
kurzy, IT
Zdravotnické
a ošetřovatelské kurzy
Jazykové
kurzy
Kurzy účetnictví
a daní
Zájmové
kurzy

 Počítačové kurzy, IT

Základy obsluhy osobního PC

Seznámení s PC – teorie, obsluha, zapojení PC sestavy. Praktická ukázka komponent. Seznámení s OS Microsoft Windows. Orientace v prostředí OS Microsoft Windows / uživatelské nastavení.
Word – základy textového editoru
Excel – základy tabulkového procesoru
Internet, zřízení e-mailové schránky
Počet hodin: 20

Práce na PC pro pokročilé

Word – styly a formátování, odrážky, číslování,změna odsazení a odstavce,tabulátory, hledání a nahrazování slov, práce se záhlavím a zápatím, vkládání obrázků a objektů, vkládání konce stránky
Excel – práce s buňkami, absolutní adresování buněk, vytváření a úprava tabulek a grafů, vytváření vzorců, základní matematické operace, komprimace, extrahování.
Počet hodin: 20

Internet a komunikace přes internet

Internet znáte, máte ho doma, občas ho využíváte? Ale přeci jen chcete objevit více? Chcete ovládnout internet tak, abyste vždy našli to co potřebujete? Objevte s námi sílu Internetu… (vyhledávání na Internetu, stahování obrázku, programů, textů, sdílení souborů s využitím Internetu, komunikace přes Internet – skype, icq, facebook, e-mail)
Počet hodin: 12

Facebook

Facebook je populární sociální sít, na které milionů Čechů tráví hodiny denně. Naučíme vás, jak ho využívat.
Počet hodin: 8 hodin

PowerPoint

Základní tvorba prezentací, šablony prezentací, snímky, efekty, hudba, grafické rozvržení, automatické prezentování, grafy v prezentaci, obrázky.
Počet hodin: 12

Photoshop

Účastníci kurzu se naučí základy práce s bitmapovou i vektorovou grafikou, naučí se vytvářet, upravovat a retušovat obrazy a připravit je pro další použití. Součástí kurzu jsou i základy práce s digitální fotografií.
Počet hodin: 20

Tvorba www stránek

Absolvent kurzu je připraven pro výkon tvorby webových stránek na základní úrovni. Je schopen samostatně vytvořit webové stránky s použitím vhodných programů, umístit a spravovat web na Internetu, využívat počítačovou grafiku především pro práci s obrázky. Získané praktické dovednosti je schopen dále samostatně rozvíjet.
Počet hodin: 20

Zdravotnické a ošetřovatelské kurzy

Zdravotnické kurzy

V kurzu první pomoci Vás naučíme, jak se zachovat v těžkých životních situacích, se kterými se můžete setkat Vy, nebo Vaši blízcí v každodenním životě, a jak poskytnout adekvátní a včasnou první pomoc.
Počet hodin: 12

Jazykové kurzy

Nabízíme výuku jazykových kurzů jako jsou angličtina, němčina, španělština a ruština ve dvou stupních pokročilosti. Kurzy pro začátečníky jsou určeny pro zájemce, kteří mají minimální znalosti v daném jazyce. Vedle vlastních materiálů pracujeme s učebnicí a aktivity jsou zaměřeny na rozvoj všech čtyř jazykových dovedností (čtení, psaní, poslech, mluvení). Výuka pro pokročilé účastníky nabízí zájemcům upevnění a procvičení mírně pokročilých a pokročilejších struktur jazyka a rozvoj slovní zásoby. Aktivity jsou zaměřeny na posílení jazykových dovedností tak, aby účastník kurzu získal jistotu a mohl se dorozumět v situacích každodenního života.

Kurzy účetnictví a daní

Základy daňové evidence

Naučíte se účtovat účetní jednotku od založení až po uzávěrku. Začnete jednoduchými účetními operacemi a budete postupovat ke složitějším. Pochopíte rozdíl mezi finančním účetnictvím a daňovou evidencí. Provedeme Vás základy daňového systému a seznámíme s nejpoužívanějšími účetními programy.
Počet hodin: 30

Podvojné účetnictví pro začátečníky

Kurz Podvojné účetnictví pro začátečníky rozšiřuje a prohlubuje vědomosti z oblasti účetnictví. Procvičujeme těžší účetní operace, používáme příklady z praxe a usilujeme o to, abyste odcházeli s vědomím, že účetnictví je smysluplné a znát ho má výhody.
Počet hodin: 30

Zájmové kurzy

Dílna inspirace

Každé úterý od 16:00 hodin v přízemí Městské knihovny ve Slavičíně. Bližší informace Vám ráda poskytne paní lektorka Eva Bartošová na tel. čísle 777 913 782. Plán aktivit je zveřejňován ve Slavičínském zpravodaji nebo Vám zodpoví paní lektorka.

Naše nabídka vás nezaujala?

Připravíme vám kurz přímo na míru! Přizpůsobíme pro vás místo, čas, formu i obsah kurzu tak, aby vám to co nejlépe vyhovovalo. Napište nám své konkrétní požadavky a my zajistíme vše potřebné.

9 + 11 =