Počítačové kurzy


Základy obsluhy osobního PC

Seznámení s PC – teorie, obsluha, zapojení PC sestavy. Praktická ukázka komponent. Seznámení s OS Microsoft Windows. Orientace v prostředí OS Microsoft Windows / uživatelské nastavení.
Word – základy textového editoru
Excel – základy tabulkového procesoru
Internet, zřízení e-mailové schránky
Počet hodin: 20

Práce na PC pro pokročilé

Word – styly a formátování, odrážky, číslování,změna odsazení a odstavce,tabulátory, hledání a nahrazování slov, práce se záhlavím a zápatím, vkládání obrázků a objektů, vkládání konce stránky
Excel – práce s buňkami, absolutní adresování buněk, vytváření a úprava tabulek a grafů, vytváření vzorců, základní matematické operace, komprimace, extrahování.
Počet hodin: 20

Internet a komunikace přes internet

Internet znáte, máte ho doma, občas ho využíváte? Ale přeci jen chcete objevit více? Chcete ovládnout internet tak, abyste vždy našli to co potřebujete? Objevte s námi sílu Internetu… (vyhledávání na Internetu, stahování obrázku, programů, textů, sdílení souborů  s využitím Internetu, komunikace přes Internet – skype, icq, facebook, e-mail)
Počet hodin: 12

Facebook

Facebook je populární sociální sít, na které milionů Čechů tráví hodiny denně. Naučíme vás, jak ho využívat.
Počet hodin: 8 hodin

PowerPoint

Základní tvorba prezentací, šablony prezentací, snímky, efekty, hudba, grafické rozvržení, automatické prezentování, grafy v prezentaci, obrázky.
Počet hodin: 12

Photoshop

Účastníci kurzu se naučí základy práce s bitmapovou i vektorovou grafikou, naučí se vytvářet, upravovat a retušovat obrazy a připravit je pro další použití. Součástí kurzu jsou i základy práce s digitální fotografií.
Počet hodin: 20

Tvorba www stránek

Absolvent kurzu je připraven pro výkon tvorby webových stránek na základní úrovni. Je schopen samostatně vytvořit webové stránky s použitím vhodných programů, umístit a spravovat web na Internetu, využívat počítačovou grafiku především pro práci s obrázky. Získané praktické dovednosti je schopen dále samostatně rozvíjet.
Počet hodin: 20

Comments are closed.